epneumatyka.pl

Blog o tematyce budownicta, architektury, ogrodzie.

Lifestyle

Ubrania z logo firmy – jak je zamówić? To proste!

Ubrania z logo firmy – jak je zamówić? To proste!

Chcesz kupić dla swoich pracowników ubrania reklamowe? Obecnie asortyment produktów jest bardzo szeroki, a ich zamówienie nie jest trudne. Jak zakupić koszulki lub bluzy z logo firmy? Co jest potrzebne do ich zakupienia? Podpowiadamy!

Dlaczego warto zainwestować w odzież z logo firmy?

Logowane ubrania robocze używane przez pracowników związane są z wieloma korzyściami dla firmy. Wśród nich warto wskazać na:

  • większą rozpoznawalność firmy
  • budowę korzystnego wizerunku
  • podniesienie zaufania do firmy
  • unikatowy wygląd odzieży roboczej

Przedsiębiorstwo, którego pracownicy noszą odzież z logo, może dzięki temu wyróżnić się na tle swojej konkurencji oraz skuteczniej się reklamować. Dzięki temu może ona również łatwiej dotrzeć do wielu klientów i kontrahentów.

Warto też wskazać, że ubrania z logo nie są również bardzo drogie, co powoduje, że na ich zakup mogą pozwolić sobie również te firmy, które nie dysponują bardzo dużym budżetem przeznaczonym na ten cel.

Rodzaje odzieży reklamowej – jaką wybrać?

Aktualnie odzież z logo jest dostępna w wielu wariantach do wyboru, dlatego można łatwo dobrać ją do swoich potrzeb.

Najczęściej kupowane są koszulki reklamowe. Do tej kategorii zaliczają się koszulki typu t-shirt, które są najtańsze, ale również bardziej eleganckie koszulki typu polo wyposażone w kołnierzyki.

Również firmy często kupują ubrania reklamowe jak bluzy, na przykład ciepłe bluzy polarowe, które zapewniają wysoki komfort noszenia oraz są bardzo ciepłe, dlatego będą idealne w okresach przejściowych.

Personalizacji można też poddać kurtki – przejściowe kurtki typu softshell oraz kurtki zimowe, które mają warstwę ocieplającego materiału. Takie kurtki najczęściej kupowane są przez firmy, których pracownicy wykonują swoje obowiązki na zewnątrz.

Ponadto zamówić można też inne rodzaje produktów z logo, na przykład jak czapeczki, torby tkaninowe czy torby skórzane, dlatego asortyment jest rozbudowany.

Jak zamówić odzież reklamową?

Do złożenia zamówienia na odzież z logo konieczne będzie przede wszystkim wybranie odpowiedniej firmy wykonującej tego typu ubrania, a także dostarczenie do niej projektu graficznego, który ma być umieszczony na ubraniach.

Aktualnie w produkcji odzieży reklamowej specjalizuje się wiele firm, które mogą zapewnić swoim klientom usługi na wysokim poziomie. Prezentują one szeroką gamę odzieży damskiej i męskiej w różnych rozmiarach, która sprawdzi się na wielu stanowiskach pracy.

Warto wskazać, że odzież z logo może być też bardzo łatwo zamawiana za pośrednictwem internetu, co oznacza, że nie ma potrzeby osobistego udawania się do producenta, gdy pragnie się zamówić tego typu wyroby.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, ubrania z logo będą wymagały przekazania do producenta projektu graficznego. W tym przypadku najczęściej jest to projekt logo firmowego, ale również na odzieży mogą być wykonane inne rodzaje znakowania.

Wiele firm udostępnia również swoim klientom specjalne rodzaje kreatorów online, które pozwalają na samodzielne przygotowanie nadruku na bluzach, koszulkach i innych produktach. Nie trzeba posiadać wtedy umiejętności grafika, ponieważ kreatory są bardzo proste w obsłudze.

Warto też zastanowić się, jaka odzież z logo będzie najlepsza, ponieważ producenci mogą zaoferować ją w wielu wariantach. 

Pod uwagę należy wziąć wtedy między innymi rodzaj stanowiska pracy i panujące na nim warunki, w tym także temperaturowe. Na zimę należy więc wybrać ubrania zapewniające ochronę przed chłodem jak kurtki zimowe, natomiast na okresy przejściowe świetnie sprawdzą się bluzy i kurtki softshell.

Udostępnij